Föremål som liknar etsning Evert Lundquist
7289 ETCHING
Sold: SEK 1100
Sold den 18 juli 2022
9444 ETCHING
Sold: SEK 700
Sold den 5 april 2021
5395 ETCHING
Sold: SEK 900
Sold den 6 april 2020
6551 ETCHINGS
Sold: SEK 600
Sold den 12 november 2018
5367 ETCHING
Sold: SEK 400
Sold den 20 augusti 2018
2009 Torrnålsetsning
Sold: SEK 400
Sold den 4 december 2017
6263 Torrnålsetsning
Sold: SEK 700
Sold den 20 november 2017
4157 ETCHING
Sold: SEK 900
Sold den 6 november 2017
1139 ETCHING
Evert Lundquist (1904-1994), 14/50, signerad, 25x19,
Sold: SEK 1100
Sold den 24 april 2017